-
slider slider slider

Szkolenia

LEKCJE INDYWIDUALNE

WINDSURFING

Prowadzimy indywidualne kursy 8, 16 i 24 godzinne. Kurs realizowany jest dowolnie prze cały sezon, a terminy i godziny kursu ustalacie Państwo sami. W ramach kursu przysługują bezpłatne godziny wypożyczenia sprzętu, w trakcie których można samodzielnie doskonalić swoje umiejętności nabyte w czasie zajęć z instruktorem.

Kurs 8-godzinny

Po kursie tym opanowane są już podstawy windsurfingu. W pakiet wchodzi 5 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem oraz 3 godziny wypożyczenia sprzętu.

Kurs 16-godzinny

Taka liczba godzin na kursie pozwala poczuć się już pewniej w wodzie i radzić sobie w trudniejszych warunkach. W pakiet wchodzi 10 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem i 6 godzin wypożyczenia sprzętu.

Kurs 24-godzinny

Pozwala już odważnie uprawiać windsurfing. W pakiet wchodzi 15 godzin indywidualnych zajęć na wodzie z instruktorem oraz 9 godzin wypożyczenia sprzętu.

   

  Kurs obejmuje:

-zajęcia z licencjonowanym instruktorem: 8h, 16h lub 24h oraz 3 h, 6h lub 9h do samodzielnego wykorzystania na sprzęcie (w zależności od wybranego pakietu)

-sprzęt windsurfingowych-trapez

-piankę

-kamizelkę asekuracyjną

 

KITESURFING

Prowadzimy zajęcia z licencjonowanym instruktorem,w bezpiecznym akwenie szkoleniowym,z użyciem desek i latawców przy asekuracji i transporcie skuterem.

 

Kurs obejmuje:

-instruktora

-sprzęt

-kask z łącznością

-kask z łącznością

-trapez

-piankę

 

LEKCJE GRUPOWE

Kurs 6-dniowy dla grupy 4-8 osób trwa od poniedziałku do soboty. Prowadzony jest na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym.

Pierwszego dnia kursu zorganizowane jest wieczorne spotkanie integracyjne przy grillu.

Kurs obejmuje 24 godziny zajęć (prowadzone w dwóch turach-2 godziny rano i 2 godziny po południu) oraz 4 godziny wypożyczenia sprzętu,w trakcie których można samodzielnie doskonalić swoje umiejętności nabyte w czasie zajęć z instruktorem.

  

Kurs obejmuje:

-zajęcia z licencjonowanym instruktorem

-sprzęt windsurfingowych

-trapez

-piankę

-kamizelkę asekuracyjną

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Prowadzimy zajęcia indywidualne lub grupowe. Są one organizowane dla dzieci w przedziale wiekowym od 5 do 15 roku życia. Trwają przez cały sezon,a terminy i godziny zajęć ustalacie Państwo sami.

Zajęcia indywidualne

*5-godzinny; obejmuje 5 godzin indywidualnych zajęć z instruktorem

*10-godzinny; obejmuje 10 godzin indywidualnych zajęć z instruktorem.

Istnieje możliwość rozłożenia zajęć na dowolna liczbę dni.

Zajęcia grupowe

Organizowane są dla starszej grupy wiekowej dzieci (8-15 lat) od poniedziałku do niedzieli. Dostosowane są zarówno do potrzeb, jak i możliwości tej grupy wiekowej, która liczy od 3-6 osób. W ciągu dnia zajęcia trwają po 2 lub 4 godziny.

  

Kurs obejmuje:

-zajęcia z licencjonowanym instruktorem, który ma przygotowanie pedagogiczne

-sprzęt windsurfingowy

-trapez

-piankę

-kamizelkę asekuracyjną

-płytki akwen szkoleniowy

-dyplom „Młodego Windsurfera

 

IMPREZY FIRMOWE

Oferta obejmuje:

-szkolenia windsurfingowe (zajęcia prowadzone są w grupach 4-8 osób i odbywają się w dwóch turach: 2 godziny rano i 2 godziny po południu).

-szkolenia kitesurfingowe (grupa 4-osobowa prowadzona w dwóch turach: 2 godziny rano i 2 godziny po południu).

-pontony

-katamarany

-skutery wodne

-narty wodne

-rowery wodne

-water zorbing

-wakeboard

-quady

-paintball

   

 

Nasza impreza firmowa daje możliwość aktywnego wypoczynku i pełnego relaksu z jednoczesnym opanowaniem zasad windsurfingu i kitesurfingu. Dzięki temu macie Państwo możliwość samodzielnego surfowania w przyszłości.

Wyjazd integruje ludzi, którzy na co dzień spędzają ze sobą wiele godzin oraz wpływa pozytywnie na postrzeganie firmy zarówno przez jej pracowników, jak i klientów.

Pod koniec szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu windsurfingowego oraz kartę stałego klienta.